already a member?

country Code


Forgot password ?Don't have an account?

Contact us

Send a Message

About us

Bazapar is a company who is active in the tourism industry and try to offer bests of this industry to his customer.

سند چشم انداز

هدف از تاسیس شرکت خدمات مسافرتی پارمیس بازپر (شناسه ملی 14008115946 ) ارائه خدمات مسافرتی و تورهای گشت و گذار و ایرانگردی و جهانگردی در کشور عزیزمان ایران و سایر کشور ها میباشد. در کنار اهداف اصلی میتوان به تلاش برای ایجاد یک پلتفرم مسافرتی و ارائه راهنماهای جامع برای تورهای مختلف شرکت به مقاصد مختلف اشاره کرد. در این راستا با استفاده از متخصصین مجرب موفق به اخذ گواهینامه ها و مجوز فروش بلیط هواپیمااز هواپیمایی کل کشور و مجوز فروش تورو خدمات مسافرتی و تور داخلی و خارجی از سازمان گردشگری و صنایع دستی شده ایم.

سند مأموريت

پارمیس بازپر یک شرکت ارائه خدمات مسافرتی است که با استفاده از توان فنی متخصصین موفق به ایجاد پلتفرم کامل برای مسافرتهای مختلف گردیده است.این پلتفرم مسافرتی که به زبانهای مختلف تهیه و ارائه شده است با ارائه خدمات کامل الف تا ی خاطره دلپذیری از سفر و تورهای مختلف به علاقمندان ارائه خواهدکرد و با هدف ارائه سرویسهای با کیفیت بالا مسافرین شرکت را در سفر یا گشت گذار بسوی تجربه ای خوب راهنمایی خواهد کرد.

اهداف

پارمیس بازپر یک شرکت ارائه خدمات مسافرتی است که با استفاده از توان فنی متخصصین موفق به ایجاد پلتفرم کامل برای مسافرتهای مختلف گردیده است.این پلتفرم مسافرتی که به زبانهای مختلف تهیه و ارائهپارمیس بازپر با استفاده از پلتفرم آنلاین فروش آماده ارائه خدمان فروش بلیط و ایرانگردی و جهانگردی به مسافرین میباشد. هدف افزایش میزان فروش بلیط و ارائه خدمات به 1000 مسافر در سال اول و افزایش فروش بلیط تا 10000 مسافر در سالهای بعد میباشد. البته متخصصین تورهای داخلی و خارجی در همین مدت تعریف و قیمت گذاری و ارائه این نمونه مسافرتها را در دستو کار دارند و به ترتیب با هدف فروش تور به 500 و 1000 مسافر در سال دوم موفق به ارائه خدمات کاملی در راستای تبدیل شرکت به رفرنسی برای خرید بلیط و تور برای مسافرین داخلی و خارجی شویم.

استراتژی ها

پارمیس بازپر تلاش میکند در قرن ارتباطات خدمات خود را بر روی یک پلتفرم آنلاین که در صورت نیاز امان ارائه خدمات بصورت آفلاین را دارد ارائه کند. سامانه های فروش و ارتباط با مشتریان و راهنمایی بصورت آنلاین خدمات این شرکت را بصورت 24 ساعته و در هفت روز هفته در اختیار خریداران بلیط و مشتریان تورهای ایرانگردی و جهانگردی قرار خواهد داد. بخشهای راهنمایی وبسایت شرکت بهترین خدمات در کمترین زمان ممکن را با بکارگیری شیوه های کاربردوست در اختیار کاربران خواهد گذاشت و همزمان فرهنگ و هنر زیبای کشور عزیزمان ایران را به کاربران خارجی معرفی خواهد کرد.